Jiri Georg Dokoupil akvarell

100204

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954):
Utan titel, akvarell med textila applikationer på papper, 118x86;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Jiri Georg Dokoupil akvarell

Budhistorik (5 bud)
20277
8 200
20252
18354
8129
6223

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.