Marianna Uutinen blandteknik

100203

UUTINEN, Marianna (Finland, född 1961): Sisu,
signerad och daterad på baksidan Marianne Uutinen 1991, blandteknik på textil, 38x 26
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Marianna Uutinen blandteknik

Budhistorik (32 bud)
20235
5 400
20237
5 400
20235
5 200
20233
5 000
20233
4 600

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.