Max Todt oljemålning

100202

TODT, Max (1847-1890) tillskriven, Cavalier utanför wärdshus, signerad, olja på pannå, 22x13

Konst, Måleri

Max Todt oljemålning

Budhistorik (17 bud)
12382
1 700
12385
1 600
12382
12384
1 400
12382
1 300

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.