Spegel gustaviansk

100201

SPEGEL, gustaviansk, 1800-tal, bronserad, höjd 69

Skador, slitage, bakstycke saknas

Speglar

Spegel gustaviansk
Budhistorik (6 bud)
13119
3 400
9068
3 200
8972
8239
7824

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.