Spegel gustaviansk

100201

SPEGEL, gustaviansk, 1800-tal, bronserad, höjd 69

Skador, slitage, bakstycke saknas

Speglar

Spegel gustaviansk
Budhistorik (6 bud)
13119
3 400
9068
3 200
8972
8239
7824

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer