Spegelbord 1800-tal

100199

SPEGEL med BORD, 1800-tal, björk, höjd 76, diameter 57, spegelns höjd 125, konsol medföljer

Slitage, lagningar, ej ursprungligen tillhörigt

Spegelbord 1800-tal
Budhistorik (6 bud)
12867
11458
500
9747
450
9037
8495

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.