Karmstolar empire

100197

KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal, mahogny

renoverade, kompletterade, slitage

Karmstolar empire

Budhistorik (27 bud)
13092
13021
2 800
12975
2 600
12722
2 400
12537

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.