Fajansstop 1700-tal

100187

STOP, fajans, Tyskland, polykromt bemålad med motiv av man, tennmonteringar, höjd 27

Skador, lös tennunderdel

Keramik/Porslin

Fajansstop 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
13033
3 200
13012
13012
1 900
9365
1 800
8061
1 700

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.