George Morland gouache 1792

100186

MORLAND, George (England 1763-1804): Interiör med läsande man signerad och daterad 1792, gouache, 28x36

Konst, Måleri

George Morland  gouache 1792

Budhistorik (5 bud)
13011
2 900
13084
2 700
13011
2 500
8597
1 400
6334

Slutpris SEK:
2 900
293 EUR, 347 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.