Björn Jonson litografier

100184

JONSON, Björn (1903-1991): 4 st, bl.a. Midsommardansen, landskap, varubilen, signerade i 65 resp 20 ex, litografi, ca 35x50 vardera

Obetydliga veck

Ändringar/tillägg
4 blad

Björn Jonson litografier

Budhistorik (12 bud)
11053
850
11797
11053
750
11794
700
11053
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer