Waldemar Lorentzon oljemålning

100183

LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Modern kraka", signerad och daterad Lorentz 44, olja på pannå, 18x23

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
13742
10 000
13634
9 800
13634
9 600
13741
9 400
13634
8 200

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.