Axel Olson, oljemålning

100182

OLSON, Axel (1901-1986): "Den döda skogen", signerad Axel Olson, olja på duk, 18x23

Konst, Måleri

Axel Olson, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

11031
9972
850
6306
6266
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.