Brasskärm empire

100180

BRASSKÄRM, empire, förgylld, petit point i form av blomsterbukett, höjd 153x73

Slitage, foten med smärre skador

Brasskärm empire

Budhistorik (10 bud)
13037
3 200
13036
2 600
13035
12560
1 800
12559
1 700

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer