Brasskärm empire

100180

BRASSKÄRM, empire, förgylld, petit point i form av blomsterbukett, höjd 153x73

Slitage, foten med smärre skador

Brasskärm empire

Budhistorik (10 bud)
13037
3 200
13036
2 600
13035
12560
1 800
12559
1 700

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.