Servisdelar blå eld

100177

SERVISDELAR, 29 dlr, "Blå eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, bestående av 7 skålar, 9 assietter, 9 tallrikar, skål, mindre fat, uppläggningsfat samt terrin

Smärre nagg, bruksslitage

Keramik/Porslin

Servisdelar blå eld

Budhistorik (25 bud)
19674
5 400
19678
5 400
19674
5 200
19677
5 000
19674
4 800

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.