Reinhold von Rosen etsningar o tuschteckningar

100176

ROSEN, Reinhold von (1894-1961): 31 etsningar samt 4 tuschteckningar signerade, varierande format till stor del i passpartout

Budhistorik (22 bud)
13067
13064
13062
1 900
13055
1 800
13041
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.