Skål och bojaner orientaliska

100174

SKÅL, BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 7,5-17

Sprickor, nagg

Orientaliskt, Porslin

Skål och bojaner orientaliska

Budhistorik (14 bud)
13558
1 700
13590
1 600
13558
10056
1 400
8444
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.