John-Erik Franzén färglitografi

100172

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 81/250, färglitografi, 44x54

Budhistorik (12 bud)
12202
12199
1 900
12059
1 800
11576
1 700
11351
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.