Kjartan Slettemark oljemålning

100159

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Komposition nr 4", signerad och daterad Kjartan Slettemark 63, olja på duk, 45x53

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
12331
5 200
12303
5 000
12329
5 000
12303
4 800
12325
4 600

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer