Joseph Hecht etsningar

100158

HECHT, Joseph (1981-1951): 10 st, Atlas, "poème d'André Suarés", 1928, 10 signerade etsningar samt 12 blad litograferade dikter, titelblad o försättsblad, bladstorlek 40x56

Joseph Hecht etsningar
Budhistorik (16 bud)
16445
2 400
16066
16066
16443
1 900
16066
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer