Joseph Hecht etsningar

100158

HECHT, Joseph (1981-1951): 10 st, Atlas, "poème d'André Suarés", 1928, 10 signerade etsningar samt 12 blad litograferade dikter, titelblad o försättsblad, bladstorlek 40x56

Joseph Hecht etsningar
Budhistorik (16 bud)
16445
2 400
16066
16066
16443
1 900
16066
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.