Kjartan Slettemark oljemålning

100157

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): Komposition, signerad och daterad Kjartan Slettemark 1964, 29x34

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

12166
1 700
7627
1 600
6321
6291

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.