Joseph Hecht etsningar

100156

HECHT, Joseph (1981-1951):10 st, Djurstudier, 1929, mapp tryckt i 100 numrerade o signerade exemplar på Brochetpapper, detta ex nr 51, etsningar, bladmått 30x40

Joseph Hecht etsningar
Budhistorik (5 bud)
16182
600
15479
550
15479
8593
8409

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer