Joseph Hecht etsningar

100156

HECHT, Joseph (1981-1951):10 st, Djurstudier, 1929, mapp tryckt i 100 numrerade o signerade exemplar på Brochetpapper, detta ex nr 51, etsningar, bladmått 30x40

Joseph Hecht etsningar
Budhistorik (5 bud)
16182
600
15479
550
15479
8593
8409

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.