Joseph Hecht etsningar

100153

HECHT, Joseph (1891-1951): 10 st, Djurmotiv, signerade o numrerade/HC Joseph Hecht etsningar, varierande format

Oramade

Joseph Hecht etsningar
Budhistorik (7 bud)
16328
15916
15915
750
15914
700
8596
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.