Harald Lindberg litografier

100151

LINDBERG, Harald (1904-1976): 2 st, "Under fotogenlampan" resp "Kälke", signerade Harald Lindberg, 190/310, 159/300, litografi, 38,5x29 resp 44x36

Harald Lindberg litografier

Budhistorik (8 bud)
16305
650
16170
600
16170
550
16146
500
16088
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.