Gunnar Norrman torrnål

100150

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Regnby", signerad och daterad G.Norrman 1970, torrnål, 7/15, bildyta 17,5x24,5

Gunnar Norrman torrnål
Budhistorik (13 bud)
16096
1 400
16050
1 300
11600
16049
11600

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer