Gunnar Norrman torrnål

100150

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Regnby", signerad och daterad G.Norrman 1970, torrnål, 7/15, bildyta 17,5x24,5

Gunnar Norrman torrnål
Budhistorik (13 bud)
16096
1 400
16050
1 300
11600
16049
11600

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.