Reinhold Ljunggren litografi

100149

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterbäck Ånsta Ydre", signerad R. Ljunggren, HC XXXVIII/XL, litografi, 41x36

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (4 bud)

12626
450
13268
12626
7557

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.