Emil Johansson-Thor samling grafik

100148

JOHANSSON-THOR, Emil (1889-1958): 11 st, etsningar och litografier i varierande format varav 10 signerade

Budhistorik (2 bud)

15070
8419

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.