Bertil Bull Hedlund etsningar

100145

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): 2 st, krabbor resp kustlandskap, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, 18,5x23 resp 9,5x16

Bertil Bull Hedlund etsningar
Budhistorik (3 bud)

15358
12793
8407

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.