Oskar Bergman etsningar

100141

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): 2 st, "Alle", tr 1919 i 50 ex, resp fontän i glänta, signerade Oskar Bergman, etsning, 12x17 resp 9x13

Gulnade

Oskar Bergman etsningar

Budhistorik (6 bud)
16282
550
16420
500
16282
450
15890
15699

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer