Oskar Bergman etsningar

100141

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): 2 st, "Alle", tr 1919 i 50 ex, resp fontän i glänta, signerade Oskar Bergman, etsning, 12x17 resp 9x13

Gulnade

Oskar Bergman etsningar

Budhistorik (6 bud)
16282
550
16420
500
16282
450
15890
15699

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.