Portvinsschatull

100140

PORTVINSSCHATULL, 1800-talets slut, inredning med karaffer och glas, höjd 40

Skador, ej komplett

Diverse

Portvinsschatull

Budhistorik (14 bud)
10628
12289
10628
1 800
11398
1 700
10628
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.