Björn Jonson litografier

100137

JONSON, Björn (1903-1991): 2 st, "Bakhållet vid Kilaberg", 1945 resp förortsvilla signerade Björn Jonson, litografi i 30 resp 75 ex, 35x48 resp 26x41

Björn Jonson litografier

Budhistorik (4 bud)

11814
6831
11810
6831

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.