Björn Jonson litografi

100133

JONSON, Björn (1903-1991): 2 st, "Konserten på Anniero", 1940 resp stockholmskvarter signerade Björn Jonson, litografi i 50 resp 75 ex, 43x28 resp 44x32

Björn Jonson litografi

Budhistorik (8 bud)
11052
650
11767
600
11052
550
11766
500
11052
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.