Björn Jonson litografi

100133

JONSON, Björn (1903-1991): 2 st, "Konserten på Anniero", 1940 resp stockholmskvarter signerade Björn Jonson, litografi i 50 resp 75 ex, 43x28 resp 44x32

Björn Jonson litografi

Budhistorik (8 bud)
11052
650
11767
600
11052
550
11766
500
11052
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer