Bord i sengustaviansk stil

100132

BORD, sengustaviansk stil, mahogny, inatarsia, höjd 73, 60x48

slitage, fanerskador, mindre glasskiva limmad på skivan

Bord i sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
13645
550
13479
500
13458
450
10176
9542

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer