Bord i sengustaviansk stil

100132

BORD, sengustaviansk stil, mahogny, inatarsia, höjd 73, 60x48

slitage, fanerskador, mindre glasskiva limmad på skivan

Bord i sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
13645
550
13479
500
13458
450
10176
9542

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.