Nattduksbord

100131

NATTDUKSBORD, 1 par, 1940/50-tal, maghogny med glasskiva, höjd 55, diameter 45

Mindre nagg, fanerskador, slitage

Nattduksbord

Budhistorik (20 bud)
11890
11611
1 900
11889
1 800
11611
1 600
11040

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.