Spegel med skuren dekor

100126

SPEGEL, med krön, omkring 1900, skuren och förgylld dekor, fasettslipat glas, höjd 158x102

Dekorelement med lagning, foliering med smärre skador

Speglar

Spegel med skuren dekor

Budhistorik (33 bud)
12264
7 000
12267
6 800
12264
6 600
12262
6 400
8566
6 200

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.