Salongsgrupp i chippendalestil

100123

BORD, STOLAR, 6 st., chippendalestil, 1900-tal, varav karmstolar,1 par, stolar, 1 par samt 1 par med hjultrissor, bordets höjd 72, diameter 75

Bordsskivan med slitage, spricka i underredet

Budhistorik (17 bud)
12261
11959
12260
11959
950
12259
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer