Bordspendyl Louis Philippe

100122

BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, patinerad brons, marmorsockel, verket signerat Vincenti Cie, halvslag, nyckel finns, höjd 51

Obetydliga skador

Ändringar/tillägg
Ej förgylld brons

Klockor/Ur

Bordspendyl  Louis Philippe

Budhistorik (4 bud)

7996
4 200
7939
7828
6405

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer