Bordspendyl Louis Philippe

100122

BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, patinerad brons, marmorsockel, verket signerat Vincenti Cie, halvslag, nyckel finns, höjd 51

Obetydliga skador

Ändringar/tillägg
Ej förgylld brons

Klockor/Ur

Bordspendyl  Louis Philippe

Budhistorik (4 bud)

7996
4 200
7939
7828
6405

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.