Huggare 3 st

100118

HUGGARE, FASKINKNIV, HIRSCHFÄNGER, 17/1800-tal

lagningar

Vapen/Medaljer

Huggare 3 st
Budhistorik (7 bud)
10913
1 900
11373
1 900
10913
1 700
9184
1 600
8809

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer