Huggare 3 st

100118

HUGGARE, FASKINKNIV, HIRSCHFÄNGER, 17/1800-tal

lagningar

Vapen/Medaljer

Huggare 3 st
Budhistorik (7 bud)
10913
1 900
11373
1 900
10913
1 700
9184
1 600
8809

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.