Ljusstakar Louis Philippe

100109

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis Philippe, förgylld och patinerad brons, höjd 29,5

Slitage

Diverse

Ljusstakar Louis Philippe

Budhistorik (13 bud)
10565
8987
3 800
8987
3 600
9322
3 400
8987
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.