Konsolbord gustaviansk stil

100097

KONSOLBORD, med huggen stenskiva, gustaviansk stil, höjd 51, bredd 70; skivan troligen 1800-tal

slitage

Konsolbord gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
11526
9603
750
9603
650
8515
600
7807

Slutpris SEK:
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.