Spegel Karl Johan

100096

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfaner, höjd 138x60

glas och fanerskador, slitage

Speglar

Spegel Karl Johan
Budhistorik (19 bud)
12926
12923
12917
12922
12917
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.