Klaffbord England

100095

KLAFFBORD, England, 1800-tal, mahognyfaner med mässingsinläggningar, höjd 78, 130x79, total längd 175; nyckel finns

skador, sprickor

Klaffbord England

Budhistorik (3 bud)

12645
8912
7803

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.