Atenienn empire

100094

HÖRNATENIENN, empire, mahogny, försedd med hjultrissor, höjd 196, bredd 75

Slitage, fanerskador, dekordelar saknas

Atenienn empire
Budhistorik (7 bud)
12863
12860
700
12859
650
12784
600
12575

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.