Akvarell på siden, Kina

100093

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina 1800-tal, Interiör med lärd man, akvarell på siden, 36x37

Fäckar

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Akvarell på siden, Kina

Budhistorik (17 bud)
13714
1 800
13713
1 700
13711
1 600
13704
13710

Slutpris SEK:
1 800
184 EUR, 213 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.