Sven Lidberg färglitografier

100092

LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 ; oramade

Sven Lidberg färglitografier
Budhistorik (26 bud)
12796
2 400
9109
8829
8829
1 900
8827
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.