Oljemålning Iran

100091

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Iran, 1900-tal, helig scen, olja på duk, 46x47

Konst, Måleri

Oljemålning Iran
Budhistorik (10 bud)
12219
750
7994
700
12218
700
7994
650
12213
600

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.