Jules Schyl oljemålning

100086

SCHYL, Jules (1893-1977): Modell, signerad och daterad Schyl -38, gouache, 44x34

Konst, Måleri

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (8 bud)
12883
12861
11080
10409
1 300
8001

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.