Lasse Åberg färglitografier

100083

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade

Lasse Åberg färglitografier
Budhistorik (9 bud)
11980
650
11962
600
11955
550
11954
500
11597
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer