Lasse Åberg färglitografier

100083

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade

Lasse Åberg färglitografier
Budhistorik (9 bud)
11980
650
11962
600
11955
550
11954
500
11597
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.