Madeleine Pyk färglitografi

100070

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
12081
750
11126
700
12080
700
11126
650
10283
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.