Madeleine Pyk färglitografi

100070

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
12081
750
11126
700
12080
700
11126
650
10283
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer