Ulrica Hydman Vallien färglitografier

100069

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938), 2 st, Figurkompositioner, signerade och numrerade Ulrica HV, färglitografier, 52x36 vardera

Budhistorik (17 bud)
12142
1 400
12141
1 300
12134
12132
12122

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.