Yrjö Edelmann färglitografi

100068

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44(bladstorlek); oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (19 bud)
11353
1 700
9696
1 600
9609
9439
1 400
9246
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer