Jan Håfström färglitografi

100066

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60; oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (21 bud)
12032
4 200
12025
11211
3 800
10804
3 600
9245
3 400

Slutpris SEK:
4 200
429 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer